wnętrza bielsko

wnętrza Bielsko

Meble Zaar kierujemy swoją ofertę dla mieszkańców Bielska Białej, gdzie Bielsko to idealne miejsce na wybór nowoczesnych mebli kuchennych i łazienkowych na wymiar. Urządzając Twoje mieszkanie, warto skupić się na wysokiej jakości meblach do kuchni jak i meblach do łazienki. Warto również zainteresować się meblami na wymiar, dzięki temu zaoszczędzisz dużo Twojego cennego czasu oraz zachowasz wiele spokoju. Nasz salon meblowy Meble-Zaar mieści się na Śląsku w Bielsku Białej, Bielsko to miejsce na śląsku słynące z turystyki, hotelarstwa jaki i dobrych restauracji. Kuchnie na wymiar Bielsko możesz zamówić i zobaczyć stacjonarnie w naszym salonie meblowym, ale również prowadzimy sprzedaż mebli kuchennych i mebli łazienkowych online, dzięki czemu każdy klient z całego świata jak i Polski może otrzymać od nas ofertę, w późniejszym etapie wykonamy realizację.

Oferujemy:

  • stacjonarną sprzedaż mebli kuchennych na wymiar, mebli łazienkowych na wymiar, mebli do salonu na wymiar w Bielsko Biała,
  • stacjonarną sprzedaż
  • dojeżdżamy do klienta w celu przedstawienia oferty
  • sprzedaż, projekt stołów z żywicą online

Zapraszam do naszego salonu w Bielsku Białej.
Bielsko to idealne miejsce spotkań z klientem.

ul. Kustronia 47A,
43-300 Bielsko-Biała

Lub Skontaktuj się z Nami telefoniczne lub meliowo !

tel. (+48) 575 362 555
e-mail: biuro@zaar.pl

Zaufany salon meblowy – Bielsko na Śląsku

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Meble Zaar i odwiedzenia nas online, jak i stacjonarnie w salonie meblowym w Bielsku Białej. Oferujemy meble na wymiar w Bielsko, meble łazienkowe Bielsko, ale również teren całego Śląska w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu – nasz wykwalifikowany zespół pomoże Państwu z wyborem nowoczesnych mebli na wymiar do Państwa domu.

Menu