Stół – stoły z żywicą to czysto teoretycznie i bez emocji to jedynie mebel z poziomą powierzchnią zwykle podtrzymywaną przez cztery nogi. Jednak czy można tak jednoznacznie zdefiniować stół?

Stół – Stół z żywicą to przecież integralny i niezwykły element każdego domu to idealne rozwiązanie dla twojego wnętrza. Miejsce spotkań, wspólnie spędzonego czasu z rodziną i przyjaciółmi, to właśnie przy nim codziennie spożywamy posiłki, w wolnych chwilach wykorzystywany do gier planszowych, odrabiania lekcji z dziećmi. Można by wymieniać w nieskończoność zalety stołów i stolików. Występują w różnych kształtach, kolorach, wielkościach w zależności od pomieszczeń, naszych upodobań czy też gustu. Urządzając twoje wnętrza Bielsko pewnie niewielu z nas przywiązuje do tego uwagę, pomyśl jednak ile magicznych chwil przy nim minęło…

Zadbaj o tę część kuchni, jadalni, pokoju, rozwiń wyobraźnię, wymarz sobie swój idealny stół a my stworzymy go dla Ciebie. Nasze stoły to ręczna robota, wytwarzane z pasją, z zamiłowania do perfekcji, z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół.

Zaoferujemy Ci:

  • Stoły z litego drewna
  • Stoły z litego drewna i żywicy
  • Stoliki kawowe
  • Konsole
  • Stoły z żywicą 

Szeroki wybór i niezliczone pomysły, dbałość o szczegóły i indywidualne podejście do każdego projektu to właśnie marka ZAAR.

Nasze stoły cechuje trwałość, oryginalny wygląd, funkcjonalność oraz nowoczesność.

Rozbudź swoją kreatywność. Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami. Naszym klientom gwarantujemy pełną satysfakcję.

stoły z żywicą

stoły z żywicą

Chcesz złożyć zamówienie na inny produkt np. meble łazienkowe bielsko?

WNĘTRZA BIELSKO – ZAPRASZAMY DO MEBLE-ZAAR.PL

Kontakt z nami

Zobacz nasze portfolio

Menu