stoły z żywicą

stoły z żywicą

Stół nie tylko z żywicy, ważny mebel w Twoim domu !

Stół, to chyba jeden z najważniejszych mebli w całym domu. To właśnie dlatego naszą pasją stały się stoły z żywicą. Zwłaszcza, że takie zdobienia są teraz modne. A wykonane w profesjonalny sposób wypełnienia, sprawiają że całość może wyglądać dość imponująco. Taki stół z pewnością lata posłuży i uświetni jadalnie, albo kuchnię. Zwłaszcza jeśli ta jest dość dużym pomieszczeniem. Nasze stoły, to prawdziwe działa sztuki, a ich motywy są unikatowe.

Idealne dopasowanie – to tylko meble na wymiar

Takie możliwości dają meble na wymiar, gdyż budowane się one określonej wielkości, tak aby wypełniło wolne wnętrza Bielsko. Jeśli chodzi o meble, mogą one być budowane jako dodatkowy obiekt, który współgrać będzie z całą resztą wyposażenia. Albo zupełnie nowy mebel, który wymaga właściwego kształtu, wielkości oraz ma się znaleźć w konkretnym, określonym wcześniej miejscu. Takie meble wykonuje się także jako dodatki do indywidualnych projektów.

Nowa moda, czyli żywice na Twoim stole w  salonie

Żywice są ostatnio bardzo modne, to takie praktyczne rozwiązanie, które umożliwia nie tylko nowoczesną dekorację. Ale także zupełnie nową jakość pięknie wyglądających mebli. Wiele elementów drewna ma swoje wady. Niektóre z nich mają sęki, a inne coś w rodzaju szczelin. Te wszystkie ubytki, można wypełnić i to w taki sposób, żeby całość wyglądała nie tylko ładniej. Ale także dość efektownie, to znaczy z pewnego rodzaju zdobieniami. Żywice mają to do siebie, że są dość trwałe, a przez to konserwują stoły ale również meble i nadają im połysk.

Zapraszam do naszego salonu w Bielsku Białej.
Bielsko to idealne miejsce spotkań z klientem.

ul. Kustronia 47A,
43-300 Bielsko-Biała

Lub Skontaktuj się z Nami telefoniczne lub meliowo !

tel. (+48) 575 362 555
e-mail: biuro@zaar.pl

Nowa moda – nowoczesne meble kuchenne Bielsko oraz cały śląsk

Popołudniowa kawa – na stole kawowy w Twoim domu

Popołudniowa kawa, oby nie zbyt późno, stanowić może coś w rodzaju odskoczni w rutynie dnia. Może pozwolić nie tylko na relaks, ale także na pewnego rodzaju odzysk energii. Zwłaszcza, że naturalna kawa doskonale usuwa zmęczenie. Picie kawy to prawdziwa przyjemność dla smakoszy tego napoju. A piękny stolik kawowy z pewnością stanie się ciekawym uzupełnieniem przytulnego salonu. Będzie można wówczas usiąść wygodnie i porozmawiać, delektując się widokiem nowoczesnego stolika. A przygotowane przez mistrza rzemiosła elementy konstrukcyjne, dodatkowo wypełnione żywicą w Waszym ulubionym kolorze, dodadzą mu nowoczesności, ale także doskonale utrwalą mebel na długie lata. A warstwa żywicy sprawi, że utrzymanie w czystości mebla, będzie możliwe po każdym użyciu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Meble Zaar. W ofercie znajdziecie Państwo:
– meble kuchenne pod wymiar
– meble do salonu pod wymiar
– meble łazienkowe
– stoły z litego drewna / stoły z żywicą – absolutna nowość na rynku Architektury i Budownictwa

Menu