kuchnie bielsko

kuchnie Bielsko

Meble Zaar to nie tylko stacjonarny salon meblowy Bielsko, ale również salon online oferujący kuchnie dla klientów, którzy zamieszkują Bielsko. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego też zatrudniamy wysokiej klasy ekspertów, którzy dzięki wielkiemu doświadczeniu i wielu ukończonych kursów / szkoleń są w stanie doradzić Państwu przy zakupie nowoczesnych mebli kuchennych oraz mebli łazienkowych.
Swoim klientom oferujemy rzetelną pomoc przy wyborze materiałów z jakich będą wykonane meble kuchenne na wymiar, ale także doraźną pomoc i obsługę przy wykonaniu projektu i wizualizacji zabudowy meblowej. Zapraszamy do kontaktu !

Zapraszam do naszego salonu w Bielsku Białej.
Bielsko to idealne miejsce spotkań z klientem.

ul. Kustronia 47A,
43-300 Bielsko-Biała

Lub Skontaktuj się z Nami telefoniczne lub meliowo !

tel. (+48) 575 362 555
e-mail: biuro@zaar.pl

Kuchnie na wymiar Bielsko dla miłośników nowoczesnych i industrialnych mebli ze Śląska

Miłośnikom nowoczesnych mebli kuchennych oraz mebli łazienkowych na wymiar z Bielska Białej polecamy nasz portal, gdzie znajdziecie Państwo zdjęcia naszych nowoczesnych realizacji. Bezpłatna wycena projektu kuchni na wymiar pozwoli Ci zorientować się na rynku stolarskim i nie tylko. Nasi eksperci przygotują dla Ciebie ofertę, gdzie meble łazienkowe czy meble kuchenne Bielsko zostaną przez Ciebie wybrane i sfinalizowane w salonie Meble Zaar. W obecnym czasie warto kłaść nacisk na wysokiej jakości produkty, które nasz salon meblowy w Bielsku oferuje.  Przychodząc do naszego salonu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą wystawą stołów, które produkujemy pod zamówienie naszego klienta. Oferowane przez nas stoły z żywicą w Bielsku odgrywają bardzo wysokie zainteresowanie i sprawią, ze Twój salon nabierze nowoczesnego designu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Możesz nasz również odwiedzić na portalach Social Media.

Menu